HAKKıNDA

2001 yılında kurulan Microtech Technology Company Limited, yüzlerce çeşit Sıvı Crytal Ekran modülü ve Dokunmatik Paneller-TN,FSTN,TFT,RTP,CTP için profesyonel tasarım ve üretim hizmetleri sunmaktadır. Yüksek kontrast, hızlı tepki süresi, geniş görüş açısı ve düşük güç tüketimi avantajları ile Microtech ürünleri Endüstriyel Ekipman, Tıbbi cihazlar, Ev Akıllı Cihazlar, Dijital kameralar, Video Oyun Cihazları, Aletler vb. Yönetim kuruluşundan bu yana insan odaklı takip ediyor Strateji ve müşteriler arasında güven geliştirme. Microtech, bu inançlara ve ISO 9001:2015 standartlarına uymak için yetenekli profesyonelleri işe almaya, ileri teknolojiyi benimsemeye, yeni ürünler geliştirmeye, süreci iyileştirmeye ve kaliteyi artırmaya devam ediyor. Güçlü Ar-Ge kapasitesi, üstün ürün kalitesi ve profesyonel hizmetine dayanan Microtech, hem anakara hem de denizaşırı müşterilerden yüksek itibar kazanmış ve onlarla uzun vadeli stratejik ortak ilişkileri kurmuştur. Shenzhen Magda Technology Co., Ltd., "Kalite en iyi satıcıdır" kalite konseptine dayanarak, "Önce Müşteri, Önce Kalite, Pratik İnovasyon, Mükemmellik, Güvenlik ve Çevre Koruma, Profesyonel ve Yüksek Verimlilik" kalite politikasını tam olarak uygular. Müşterilere sıfır kusurlu ürün ve hizmet sunmak için açık tasarım, üretim ve satış sonrası hizmetin aynı anda yapılması son derece gereklidir. Ürün kalitesi, yalnızca ekran kalitesi için Çin anakarasındaki çeşitli üreticilerin bireysel gereksinimlerini karşılamakla kalmaz, aynı zamanda Avrupa, Amerika ve Asya'daki tanınmış markaların ekran modülü etkilerinin yüksek tutarlılık ve yüksek güvenilirlik gereksinimlerini de karşılayabilir. Pasifik.

daha fazla göster

ÜRüNLER

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Tft lcd modülü üreticisi sizi anlamanızı sağlayacak: LCD sıvı kristal modüllerin sınıflandırılması ve uygulama özellikleri

Tft lcd modülü üreticisi, gerçek işlemde bazen LCD sıvı kristal modülünün prensibini takip etmek gerekli olmadığını söyler.


Tft lcd modülü nasıl temizlenir

Tft lcd modülünü bir süre kullandıktan sonra, TFT ekran genellikle tozu çeker (güç kapatıldığında yandan daha belirgindir) ve bazen çeşitli su lekeleri yanlışlıkla sıkışır ve bu da büyük bir etkiye sahiptir. görsel efekt.


Kapasitif dokunmatik ekran kullanmak için önlemler

Herkes dokunmatik ürünlerimizin çoğunun şu anda kapasitif dokunmatik ekranı kullandığını biliyor, bu yüzden dokunmatik ekranın ömrünü daha iyi uzatabilecek önlemler nelerdir?


Her açıdan net ve değişmeyen IPS Resim kalitesi

Her açıdan net ve değişmeyen IPS Resim kalitesi


Kapasitif dokunmatik ekranın çift camının işlevi nedir

Kapasitif dokunmatik ekran tüccarlarımız, her ürünü ürettikten sonra, etkisini göstermelidir. İşe yaramazsa, çok zaman kaybetmez mi? Kapasitif dokunmatik ekran da bunlardan biri, yani çift kapasitif dokunmatik ekran Camın rolü nedir?


Tft kapasitif dokunmatik üreticileri size gösterecektir: Kapasitif dokunmatik ekran prensibi nedir

Tft kapasitif dokunmatik üretici, kapasitif dokunmatik ekranların, insanların sağladığı dost insan-makine arayüzü için yaygın olarak kullanıldığını söyler. Düşük güç tüketimi, uzun ömür ve sorunsuz çalışma performansı ile, kapasitif dokunmatik ekranlar pazar tarafından aranır ve çeşitli kapasitif dokunmatik ekran ürünleri ortaya çıkar. Tft kapasitif dokunuş üreticisi, süreç ilerledikçe ve toplu hale geldikçe maliyetinin düşmeye devam ettiğini ve dirençli dokunmatik ekranların yerini aldığını söylüyor.


Tft kapasitif dokunmatik üreticileri avantajlarını nasıl göstermeli

Tft kapasitif dokunuş üreticisi, pazar gittikçe daha standart hale geldikçe, insanların yaşam kalitesi ve marka talepleri için gereksinimlerinin gittikçe yükseldiğini söylüyor.


Tft kapasitif dokunmatik üreticileri size gösterecektir: Kapasitif dokunmatik ekran ve TFT LCD ekran arasındaki fark nedir

Tft kapasitif dokunmatik üreticisi, kapasitif dokunmatik ekranın gerçek bir ekran olmadığını, ancak LCD ekranın üzerine kurulu bir bileşen olduğunu söyler. Tft kapasitif dokunmatik üreticisi, kapasitif ekranın görünüşte şeffaf temperli bir cam parçası olduğunu söyler.


daha fazla göster