O FIRMIE 

Firma Microtech Technology Company Limited, założona w 2001 roku, oferuje profesjonalne usługi projektowe i produkcyjne dla setek typów modułów Liquid Crytal Display i paneli dotykowych-TN,FSTN,TFT,RTP,CTP. Dzięki zaletom wysokiego kontrastu, szybkiego czasu reakcji, szerokiego kąta widzenia i niskiego zużycia energii, produkty Microtech są szeroko stosowane w sprzęcie przemysłowym, urządzeniach medycznych, domowych urządzeniach inteligentnych, aparatach cyfrowych, urządzeniach do gier wideo, instrumentach itp. Od momentu powstania kierownictwo jest zorientowane na człowieka Strategia i rozwijanie zależności wśród klientów. Aby spełnić te przekonania i normy ISO 9001:2015, Microtech nieustannie rekrutuje zdolnych specjalistów, wdrażając zaawansowane technologie, opracowując nowe produkty, poprawiając proces i poprawiając jakość. W oparciu o silną zdolność badawczo-rozwojową, wyjątkową jakość produktów i profesjonalną obsługę, firma Microtech zdobyła wysoką reputację zarówno klientów z kontynentu, jak i zamorskich, a także nawiązała z nimi długoterminowe strategiczne relacje partnerskie. W oparciu o koncepcję jakości „ Jakość jest najlepszym sprzedawcą ”, Shenzhen Magda Technology Co., Ltd. w pełni wdraża politykę jakości „ Najpierw klient, najpierw jakość, praktyczne innowacje, doskonałość, bezpieczeństwo i ochrona środowiska, profesjonalna i wysoka wydajność”. Jest wysoce wymagane, aby otwarty projekt, produkcja i obsługa posprzedażna były wykonywane w tym samym czasie, aby zapewnić klientom produkty i usługi bez wad. Jakość produktu może nie tylko spełniać indywidualne wymagania różnych producentów w Chinach kontynentalnych w zakresie jakości wyświetlacza, ale także spełniać wymagania wysokiej spójności i wysokiej niezawodności efektów modułów wyświetlacza znanych marek w Europie, Ameryce i Azji. Pacyfik.

Zobacz więcej

PRODUKTY

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

Producent modułu LCD tft pozwoli Ci zrozumieć: klasyfikację i specyfikacje aplikacji modułów ciekłokrystalicznych LCD

Producent modułu LCD tft informuje, że w rzeczywistym procesie czasami nie jest konieczne przestrzeganie zasady modułu ciekłokrystalicznego LCD.

2021-10-20 Zobacz więcej

Jak wyczyścić moduł LCD tft

Po użyciu modułu LCD tft przez pewien czas, ekran TFT często przyciąga kurz (jest to bardziej oczywiste z boku, gdy zasilanie jest wyłączone), a czasami różne plamy wody są przypadkowo zablokowane, co ma duży wpływ na efekt wizualny.

2021-10-28 Zobacz więcej

Środki ostrożności dotyczące korzystania z pojemnościowego ekranu dotykowego

Wszyscy wiedzą, że większość naszych produktów dotykowych korzysta obecnie z pojemnościowego ekranu dotykowego, więc jakie są środki ostrożności, które mogą lepiej przedłużyć żywotność ekranu dotykowego?

2021-11-04 Zobacz więcej

IPS Jakość obrazu, która jest wyraźna i niezmienna pod każdym kątem

IPS Jakość obrazu, która jest wyraźna i niezmienna pod każdym kątem

2020-07-24 Zobacz więcej

Jaka jest funkcja podwójnego szkła pojemnościowego ekranu dotykowego

Nasi sprzedawcy pojemnościowego ekranu dotykowego, po wyprodukowaniu każdego produktu, muszą mieć swój efekt. Jeśli to nie zadziała, czy nie zmarnuje dużo czasu? Pojemnościowy ekran dotykowy jest również jednym z nich, więc podwójny pojemnościowy ekran dotykowy Jaka jest rola szkła?

2021-11-11 Zobacz więcej

Producenci pojemnościowego dotyku Tft pokażą Ci: Jaka jest zasada pojemnościowego ekranu dotykowego

Producent pojemnościowego dotyku tft informuje, że pojemnościowe ekrany dotykowe są szeroko stosowane w przyjaznym interfejsie człowiek-maszyna, który zapewniają ludzie. Dzięki niskiemu zużyciu energii, długiej żywotności i płynnej wydajności, pojemnościowe ekrany dotykowe są poszukiwane przez rynek, a różne pojemnościowe produkty z ekranem dotykowym wychodzą. Producent pojemnościowego dotyku tft informuje, że wraz z postępem procesu i partiami jego koszt nadal spada, stopniowo zastępując rezystancyjne ekrany dotykowe.

2021-05-24 Zobacz więcej

W jaki sposób producenci tft pojemnościowy dotykowy powinni pokazać swoje zalety

Producent pojemnościowego dotyku tft mówi, że w miarę jak rynek staje się coraz bardziej ustandaryzowany, wymagania ludzi dotyczące jakości życia i wymagań marki stają się coraz wyższe.

2021-11-18 Zobacz więcej

Producenci pojemnościowego dotyku Tft pokażą Ci: Jaka jest różnica między pojemnościowym ekranem dotykowym a ekranem TFT LCD

Producent pojemnościowego dotyku Tft mówi, że pojemnościowy ekran dotykowy nie jest prawdziwym ekranem, ale komponentem zainstalowanym na górze ekranu LCD. Producent pojemnościowego dotyku Tft mówi, że ekran pojemnościowy jest z wyglądu kawałkiem przezroczystego szkła hartowanego.

2021-05-28 Zobacz więcej

Zobacz więcej