PAR 

Microtech technology company limited, kas dibināta 2001. gadā, piedāvā profesionālus projektēšanas un ražošanas pakalpojumus simtiem šķidro kritālu displeja moduļu un touch paneļu veidiem-tn, fstn, tft, rtp, ctp. ar augsta kontrasta, ātras reakcijas laika, plaša redzamā leņķa un zemas enerģijas patēriņa priekšrocībām microtech produkti tiek plaši izmantoti rūpniecības iekārtās, medicīnas ierīcēs, mājas inteliģentās ierīcēs, digitālās kameras, video spēļu ierīces, instrumenti utt. kopš dibināšanas vadība seko uz cilvēkiem orientētai Stratēģija un attīstīt uzticību klientiem. lai atbilstu šiem uzskatiem un iso 9001:2015 standartiem, microtech turpina uzņemt spējīgus profesionāļus, pieņemt progresīvas tehnoloģijas, izstrādāt jaunus produktus, uzlabot procesu un uzlabot kvalitāti. balstoties uz savu spēcīgu pētniecības un attīstības jaudu, izcilu produktu kvalitāti un profesionālu servisu, microtech ir ieguvis augstu reputāciju gan no kontinentālās un aizjūras klientiem, un nodibināja ilgtermiņa stratēģisko partneru attiecības ar viņiem. Pamatojoties uz kvalitātes koncepciju "kvalitāte ir labākais pārdevējs", shenzhen magda technology co, ltd pilnībā īsteno kvalitātes politiku "klients pirmais, kvalitāte pirmais, praktiskie inovācijas, izcilība, drošība un vides aizsardzība, profesionāla un augsta efektivitāte". Tas ir ļoti nepieciešams, lai atvērta dizains, ražošana un pēcpārdošanas serviss tiek darīts tieši tajā pašā laikā, lai nodrošinātu klientiem ar nulles defektu produktus un pakalpojumus. Produkta kvalitāte var ne tikai atbilst individuālajām prasībām dažādu ražotāju kontinentālajā ķīnā par displeja kvalitāti, bet arī atbilst prasībām augstu konsekvenci un augstu uzticamību displeja moduļu efektus pazīstamu zīmolu eiropā, amerikā un āzijas-klusā okeāna.

skatīt vairāk

PRODUKTI

skatīt vairāk

NEWS

Tft lcd moduļu ražotājs jūs sapratīs: lcd šķidruma kristāla moduļu klasifikācijas un lietošanas specifikācijas

Tft lcd moduļu ražotājs stāsta, ka faktiskajā procesā dažkārt nav nepieciešams ievērot lcd šķidruma kristāla moduļa principu.

2021-10-20 skatīt vairāk

Kā tīrīt tft lcd moduli

Pēc tft lcd moduļa lietošanas uz laiku, tft ekrāns bieži piesaista putekļus (tas ir acīmredzamāks no sāniem, kad jauda ir izslēgta), un dažreiz dažādas ūdens traipus ir nejauši iestrēdzis, kas ir liela ietekme uz vizuālo efektu.

2021-10-28 skatīt vairāk

Piesardzības pasākumi, izmantojot kapacitīvo skārienekrānu

Ikviens zina, ka lielākā daļa no mūsu touch produktiem šobrīd izmanto kapacitīvo touch screen, tāpēc kādi ir piesardzības pasākumi, kas var labāk pagarināt dzīvi touch screen?

2021-11-04 skatīt vairāk

Ips attēla kvalitāte, kas ir skaidrs un nemainīgs no jebkura leņķa

Ips attēla kvalitāte, kas ir skaidrs un nemainīgs no jebkura leņķa

2020-07-24 skatīt vairāk

Kāda ir dviguba stikla kapacitīvā skārienekrāna funkcija

Mūsu capacitive touch screen tirgotājiem, pēc ražošanai katru produktu, ir jābūt savu efektu. Ja tas nedarbojas, vai tas nav zaudēt daudz laika? Kapacitīvais skārienekrāns ir arī viens no tiem, tāpēc dubultā kapacitīvā skārienekrāns kāda ir stikla loma?

2021-11-11 skatīt vairāk

Tft capacitive touch ražotāji parādīs jums: kāda ir capacitive touch screen princips

Tft capacitive touch ražotājs stāsta, ka kapacitīvie skārienekrāni tiek plaši izmantoti draudzīgā cilvēka un mašīnas saskarnei, ko cilvēki nodrošina. Ar zemu enerģijas patēriņu, ilgu mūžu un gludu darbības veiktspēju, capacitive touch ekrānus meklē tirgus, un dažādi capacitive touch screen produkti ir iznākuši. Tft capacitive touch ražotājs jums stāsta, ka procesam progresējot un partijas, tā izmaksas turpina krist, pakāpeniski nomainot pretestības skārienekrānus.

2021-05-24 skatīt vairāk

Kā tft capacitive touch ražotājiem parādīt savas priekšrocības

Tft capacitive touch ražotājs stāsta, ka, kā tirgus kļūst arvien standartizētāks, cilvēku prasības attiecībā uz dzīves kvalitāti un zīmola prasībām kļūst arvien augstākas.

2021-11-18 skatīt vairāk

Tft capacitive touch ražotāji parādīs jums: kāda ir atšķirība starp kapacitīvo skārienekrānu un tft lcd ekrānu

Tft capacitive touch ražotājs stāsta, ka kapacitīvais skārienekrāns nav reāls ekrāns, bet komponents, kas uzstādīts uz lcd ekrāna. Tft capacitive touch ražotājs stāsta, ka kapacitīvais ekrāns ir caurspīdīga rūdīta stikla gabals.

2021-05-28 skatīt vairāk

skatīt vairāk