APIE MUS

"Microtech technology company limited", įkurta 2001 m., siūlo profesionalias projektavimo ir gamybos paslaugas šimtams tipų skysčių kristalinių ekranų modulių ir jutiklinių plokščių-tn, fstn, tft, rtp, ctp. su didelio kontrasto, greito reagavimo laiko, plataus matomo kampo ir mažo energijos suvartojimo privalumais, "microtech" produktai yra plačiai naudojami pramoninėje įrangoje, medicinos prietaisuose, pažangiuose namų įrenginiuose, skaitmeniniuose fotoaparatuose, vaizdo žaidimų prietaisai, instrumentai ir kt. nuo pat įkūrimo vadovybė laikosi į žmogų orientuotos Strategija ir plėtoti priklausomybę tarp klientų. siekdama atitikti šiuos įsitikinimus ir iso 9001:2015 standartus, „ microtech “stengiasi įdarbinti galimus specialistus, priimti pažangias technologijas, kurti naujus produktus, pagerinti procesą ir pagerinti kokybę. remiantis savo stipriu mokslinių tyrimų ir plėtros pajėgumais, išskirtine produktų kokybe ir profesionaliu aptarnavimu, „ microtech“ laimėjo aukštą reputaciją iš žemyninių ir užjūrio klientų ir užmezgė ilgalaikius strateginius partnerių santykius su jais. Remiantis kokybės koncepcija "kokybė yra geriausias pardavėjas", shenzhen magda technology co, ltd visiškai įgyvendina kokybės politiką "klientų pirma, kokybės pirma, praktinės inovacijos, meistriškumo, saugumas ir aplinkos apsauga, profesionalus ir didelis efektyvumas". Labai reikalaujama, kad atviras dizainas, gamyba ir aptarnavimas po pardavimo būtų atliekamas teisingai tuo pačiu metu, kad klientai galėtų teikti produktus ir paslaugas, kurių trūkumas yra nulis. Produkto kokybė gali ne tik atitikti individualius įvairių gamintojų poreikius žemyninėje kinijoje dėl ekrano kokybės, bet taip pat atitinka aukštą nuoseklumą ir aukštą patikimumą ekrano modulio efektų gerai žinomų prekių ženklų europoje, amerikoje ir azijos ir ramiojo vandenyno.

Rodyti daugiau

PRODUKTAI

Rodyti daugiau

žINIOS

Tft lcd modulio gamintojas nuves jus suprasti: lcd skystųjų kristalų modulių klasifikavimo ir taikymo specifikacijos

Tft lcd modulio gamintojas sako, kad faktiniame procese kartais nereikia laikytis lcd skystųjų kristalų modulio principo.

2021-10-20 Rodyti daugiau

Kaip išvalyti tft lcd modulį

Tam tikrą laiką naudojant tft lcd modulį, tft ekranas dažnai traukia dulkes (akivaizdesnis iš šono, kai maitinimas yra išjungtas), ir kartais netyčia įstrigo įvairūs vandens dėmės, o tai daro didelę įtaką vizualiniam efektui.

2021-10-28 Rodyti daugiau

Atsargumo priemonės naudojant talpinį jutiklinį ekraną

Visi žino, kad dauguma mūsų jutiklinių produktų šiuo metu naudoja talpinį jutiklinį ekraną, todėl kokios yra atsargumo priemonės, kurios gali geriau pratęsti jutiklinio ekrano gyvenimą?

2021-11-04 Rodyti daugiau

Ips vaizdo kokybė, kuri yra aiški ir nekintanti iš bet kokio kampo

Ips vaizdo kokybė, kuri yra aiški ir nekintanti iš bet kokio kampo

2020-07-24 Rodyti daugiau

Kokia yra dvigubo stiklo talpinio jutiklinio ekrano funkcija

Mūsų talpinis jutiklinio ekrano pirkliai, po kiekvieno produkto gamybos, turi turėti savo poveikį. Jei jis neveikia, ar jis neprarastų daug laiko? Talpinis jutiklinis ekranas taip pat yra vienas iš jų, todėl dvigubas talpinis jutiklinis ekranas koks yra stiklo vaidmuo?

2021-11-11 Rodyti daugiau

Tft capacitive touch gamintojai parodys jums: koks yra talpinio jutiklinio ekrano principas

Tft talpinio prisilietimo gamintojas pasakoja, kad talpiniai jutikliniai ekranai yra plačiai naudojami draugiškam žmogaus ir mašinos sąsajai, kurią žmonės teikia. Mažos energijos suvartojimas, ilgas tarnavimo laikas ir sklandus veikimas, talpiniai jutikliniai ekranai yra ieškomi rinkos, ir išėjo įvairūs talpiniai jutiklinio ekrano produktai. Tft talpinio prisilietimo gamintojas pasakoja, kad procesui progresuojant ir partijoms einant, jo kaina ir toliau mažėja, palaipsniui pakeičiant rezistyvius jutiklinius ekranus.

2021-05-24 Rodyti daugiau

Kaip turėtų tft talpinio prisilietimo gamintojai parodyti savo privalumus

Tft talpinio prisilietimo gamintojas sako, kad rinkai vis labiau standartizuojant, žmonių reikalavimai gyvenimo kokybei ir prekės ženklo poreikiams vis didesni.

2021-11-18 Rodyti daugiau

Tft capacitive touch gamintojai parodys jums: koks yra skirtumas tarp talpinio jutiklinio ekrano ir tft lcd ekrano

Tft talpinio jutiklio gamintojas pasakoja, kad talpinis jutiklinis ekranas nėra tikras ekranas, o komponentas, įdiegtas ant lcd ekrano. Tft talpinio prisilietimo gamintojas pasakoja, kad talpinis ekranas yra skaidraus grūdinto stiklo išvaizdos gabalas.

2021-05-28 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau