אודות

Microtech טכנולוגיה חברה בע"מ הוקם בשנת 2001, מציע עיצוב מקצועי וייצור שירותים עבור מאות סוגים של נוזל Crytal תצוגת מודולים לוחות מגע-TN,FSTN,TFT,RTP,CTP. עם היתרונות של ניגודיות גבוהה, זמן תגובה מהירה, רחב זווית צפייה וצריכת חשמל נמוכה, microtech של מוצרים הם בשימוש נרחב בציוד תעשייתי, מכשירים רפואיים, בית מכשירים חכמים, מצלמות דיגיטליות, וידאו משחק מכשירים, מכשירים וכו '. מאז הקמתה, את ניהול כבר הבא אדם מכוון אסטרטגיה ופיתוח הסתמכות בקרב לקוחות. כדי לעמוד אלה ומניעיה ISO 9001:2015 סטנדרטים, Microtech שומר על גיוס מסוגל אנשי מקצוע, אימוץ טכנולוגיה מתקדמת, פיתוח מוצרים חדשים, שיפור תהליך ושיפור באיכות. המבוסס על שלה חזק R & D קיבולת, איכות מוצר מעולה מקצועי שירות, microtech זכה מוניטין גבוה משני יבשת oversea לקוחות, רב שהוקמה-אסטרטגיים שותף מערכת יחסים עם אותם. המבוסס על איכות קונספט של "איכות היא את איש המכירות הטוב", שנזן מגדה טכנולוגיה ושות, בע"מ באופן מלא מיישם את איכות מדיניות של "הלקוח ראשון, האיכות ראשונה, מעשי חדשנות, מצוינות, בטיחות והגנה על סביבה, מקצועי יעילות גבוהה". זה נדרש מאוד כי לפתוח עיצוב, ייצור לאחר מכירות שירות נעשים נכון באותו זמן כדי לספק ללקוחות עם אפס-פגם מוצרים ושירותים. את איכות מוצר יכול לא רק לענות על דרישות אישיות שונים יצרנים בסין עבור האיכות של התצוגה, אבל גם לענות על דרישות של גבוהה עקביות ואמינות גבוהה של תצוגת מודול אפקטים של מותגים ידועים באירופה, אמריקה ואסיה פסיפיק.

ראה עוד

מוצרי

ראה עוד

מרכז ידיעות

את tft lcd מודול יצרן ייקח לך להבין: את סיווג ויישום מפרט של LCD גביש נוזלי מודולים

את tft lcd מודול יצרן אומר לך בפועל תהליך, לפעמים זה לא הכרחי כדי בצע את עיקרון של LCD גביש נוזלי מודול.

2021-10-20 ראה עוד

איך לנקות את tft lcd מודול

לאחר השימוש tft lcd מודול לתקופה של זמן, את TFT מסך לעתים קרובות מושך אבק (זה הוא יותר ברור מהצד כאשר הכוח כבוי), ולפעמים שונים כתמי מים בטעות תקוע על, אשר יש השפעה רבה על אפקט חזותי.

2021-10-28 ראה עוד

אמצעי זהירות לשימוש קיבולי מסך מגע

כולם יודע כי רוב שלנו מגע מוצרים כיום להשתמש קיבולי מסך מגע, אז מה הם את אמצעי זהירות שיכול טוב יותר להאריך את החיים של מגע מסך?

2021-11-04 ראה עוד

IPS תמונה באיכות כי הוא ברור ובלתי משתנה מכל זווית

IPS תמונה באיכות כי הוא ברור ובלתי משתנה מכל זווית

2020-07-24 ראה עוד

מה הוא הפונקציה של כפול זכוכית של מגע קיבולי מסך

שלנו קיבולי מגע מסך סוחרים, לאחר ייצור כל מוצר, חייב להיות ההשפעה שלה. אם זה לא עובד, היה זה לא לבזבז הרבה זמן? מגע קיבולי מסך הוא גם אחד מהם, כך את כפול-מגע קיבולי מסך מה הוא את התפקיד של זכוכית?

2021-11-11 ראה עוד

Tft קיבולי מגע יצרנים יראה לך: מה הוא העיקרון של מגע קיבולי מסך

היצרן של tft קיבולי מגע אומר לך מגע קיבולי מסכי הם בשימוש נרחב ידידותי איש-מכונת ממשק שאנשים לספק. עם צריכת חשמל נמוכה, חיים ארוכים, וחלק פעולה ביצועים, מגע קיבולי מסכי הם מבוקש על ידי השוק, שונים קיבולי מגע מסך מוצרים יש לצאת. היצרן של tft קיבולי מגע אומר לך כמו את תהליך ההתקדמות קבוצות, עלות שלה ממשיכה לרדת, בהדרגה החלפת מסכי מגע resistive.

2021-05-24 ראה עוד

איך צריך tft קיבולי מגע יצרנים להראות שלהם יתרונות

היצרן של tft קיבולי מגע אומר לך כמו בשוק הופך יותר ויותר סטנדרטי, אנשים של דרישות לאיכות החיים מותג דרישות מקבלים גבוהות יותר ויותר.

2021-11-18 ראה עוד

Tft קיבולי מגע יצרנים יראה לך: מה ההבדל בין מגע קיבולי מסך TFT LCD מסך

היצרן של Tft קיבולי מגע אומר לך את מגע קיבולי מסך הוא לא אמיתי מסך, אבל רכיב מותקן על גבי מסך LCD. היצרן של Tft קיבולי מגע אומר לך את קיבולי מסך הוא חתיכה של שקוף מזג זכוכית ב מראה.

2021-05-28 ראה עוד

ראה עוד