O NáS

Microtech technology company limited založená v roce 2001, nabízí profesionální design a výrobní služby pro stovky typů tekutých krytálních displejů a dotykových panelů-tn, fstn, tft, rtp, ctp. s výhodami vysokého kontrastu, rychlého času odezvy, širokého viditelného úhlu a nízké spotřeby energie se výrobky microtech široce používají v průmyslových zařízeních, zdravotnických zařízeních, domácích inteligentních zařízeních, digitálních fotoaparátech, zařízení pro videohry, nástroje atd. od svého založení vedení sleduje lidskou orientaci Strategie a rozvoj spolehlivosti mezi zákazníky. aby se tyto názory a normy iso 9001:2015 splňovaly, microtech pokračuje v přijímání schopných odborníků, přijímání pokročilých technologií, vytváření nových produktů, zlepšování procesu a zvyšování kvality. na základě své silné kapacity výzkumu a vývoje, vynikající kvality výrobků a profesionálního servisu, microtech získal vysokou pověst jak pevninských, tak zámořských zákazníků a zavedl dlouhodobé strategické partnerské vztahy s nimi. Na základě koncepce kvality "kvalita je nejlepší prodejce", shenzhen magda technology co., ltd. plně provádí politiku kvality "zákazníka první, kvalita první, praktické inovace, excelence, bezpečnost a ochrana životního prostředí, profesionální a vysoká účinnost". Je vysoce nutné, aby otevřený design, výroba a poprodejní servis byly provedeny přímo ve stejnou dobu, aby zákazníkům poskytli produkty a služby s nulovými vadami. Kvalita produktu může nejen splňovat individuální požadavky různých výrobců v pevninské číně pro kvalitu displeje, ale také splňují požadavky vysoké konzistence a vysoké spolehlivosti efektů displeje modulu známych značek v evropě, americe a asii-pacifiku.

zobrazit více

PRODUKTY

zobrazit více

NOVINářSTVí

Výrobce modulů tft lcd vás povede k pochopení: specifikace klasifikace a aplikace modulů lcd tekutých krystalů

Výrobce modulu tft lcd vám říká, že v skutečném procesu není nutné dodržovat princip modulu lcd tekutých krystalů.

2021-10-20 zobrazit více

Jak vyčistit tft lcd modul

Po použití tft lcd modulu po určitou dobu, tft obrazovka často přitahuje prach (je to zřejmější ze strany, když je napájení vypnuto), a někdy se náhodou zaseknou různé vodní skvrny, což má velký vliv na vizuální efekt.

2021-10-28 zobrazit více

Opatření pro použití kapacitní dotykové obrazovky

Každý ví, že většina našich dotykových produktů v současné době používá kapacitní dotykovou obrazovku, takže jaké jsou opatření, která mohou lépe prodloužit životnost dotykové obrazovky?

2021-11-04 zobrazit více

Kvalita obrazu ips, která je jasná a nezměňující se z jakéhokoli úhlu

Kvalita obrazu ips, která je jasná a nezměňující se z jakéhokoli úhlu

2020-07-24 zobrazit více

Jaká je funkce dvojitého skla kapacitního dotykového displeje

Naši kapacitní obchodníci s dotykovou obrazovkou musí mít po výrobě každého produktu svůj účinek. Pokud to nefunguje, nebude to plýtvat spoustou času? Kapacitní dotyková obrazovka je také jedním z nich, takže dvojitá kapacitní dotyková obrazovka jaká je úloha skla?

2021-11-11 zobrazit více

Tft capacitive touch výrobci vám ukáže: co je princip kapacitního dotykového displeje?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Výrobce tft capacitive touch vám říká, že kapacitní dotykové obrazovky jsou široce používány pro přátelské rozhraní man-machine, které lidé poskytují. S nízkou spotřebou energie, dlouhou životností a hladkým výkonem provozu jsou na trhu hledány kapacitní dotykové obrazovky a vycházejí různé kapacitní dotykové obrazovky. Výrobce tft capacitive touch vám říká, že jak proces postupuje a šarže, jeho náklady stále klesají a postupně nahrazují odporové dotykové obrazovky.

2021-05-24 zobrazit více

Jak by měli výrobci tft s kapacitním dotykem ukázat své výhody

Výrobce tft capacitive touch vám říká, že jak se trh stává více a více standardizovaným, požadavky lidí na kvalitu života a poptávky značky se stále vyšší a vyšší.

2021-11-18 zobrazit více

Výrobci tft kapacitního dotyku vám ukáže: jaký je rozdíl mezi kapacitním dotykovým obrazovkou a tft lcd obrazovkou

Výrobce tft capacitive touch vám říká, že kapacitní dotyková obrazovka není skutečnou obrazovkou, nýbrž součástí nainstalovanou nad lcd obrazovkou. Výrobce tft capacitive touch vám říká, že kapacitní obrazovka je kousek průhledného temperovaného skla.

2021-05-28 zobrazit více

zobrazit více